Romania lui Ianis Hagi rateaza DRAMATIC victoria cu Suedia: 2-2, dupa un gol primit in min 94! Ianis si Florin Coman au marcat

Romania Suedia Nationala
Data publicarii: Marti 06 Octombrie 2015, 21:53
Data actualizarii: Marti 06 Octombrie 2015, 21:53

Ianis Hagi si Florin Coman au reusit sa marcheze pentru Romania U18 in fata Suediei, dar au ratat victoria in ultimele secunde.

Meciul amical disputat pe stadionul Nicolae Dobrin in fata a 500 de fani s-a incheiat 2-2.

Romania a fost condusa din minutul 13, cand Lidberg a deschis scorul. Florin Coman a egalat in minutul 26 din pasa lui Vlad Mihalcea, pentru ca Romania sa intre in avantaj in minutul 60 prin golul lui Ianis Hagi.

Suedia a reusit sa egaleze in minutul 94 prin golul lui Stoianovic.