NU SE POATEEEE! Am pierdut calificarea cu 19 secunde inainte de final! Infrangere DRAMATICA pentru Romania cu Ucraina

Romania UEFA Euro 2018 Futsal Nationala
Data publicarii: Vineri 02 Februarie 2018, 18:52
Data actualizarii: Vineri 02 Februarie 2018, 23:43

Dupa 1-4 cu Portugalia, Romania a condus cu 2-0 Ucraina, dar a pierdut incredibil in ultimul minut al meciului. Nationala rateaza ORICE sansa de calificare in sferturi!

ROMANIA 2-3 UCRAINA

LIVE TEXT

Min 40: INCREDIBIL! NU SE POATEEEEE! Shoturma inscrie golul calificarii pentru Ucraina cu 19 secunde inainte de finalul meciului!!! Romania pierde orice sansa de calificare dupa infrangerea din aceasta seara!

Min 37 Ricardinho e in sala alaturi de mai multi jucatori din nationala Portugaliei. Meciul nationalei sale cu Ucraina se joaca duminica de la 19:00, in direct la PRO X.

Min 28: GOL UCRAINA! Adversarii nostri profita de o deviere dupa un sut de la distanta, mingea il pacaleste pe Tonita si intra in poarta.

Min 20: GOL UCRAINA. Intram la pauza cu doar un gol avans.

Min 16 Lacrimi pentru Savio, care se accidenteaza la genunchiul stang si nu mai poate continua.

Min 12: Ignat poate sa faca dubla, dar mingea loveste bara!

Min 11: GOOOOL ROMANIAAA! A MARCAT IGNAT!

Min 8: BARA ROBERT MATEI! Actiune superba a Romaniei, lobul lui Matei se duce in bara!

Min 5: GOOOOL ROMANIAAA! SUPERGOL SAVIO!

Min 1. Savio are prima ocazie a meciului, sutul sau cu dreptul trece putin pe langa poarta

De la 21:45, pe www.sport.ro sunt toate fazele meciului, LIVE VIDEO! Meciul e in direct la PRO X. Romania se poate califica si un egal contra Ucrainei, insa doar daca Portugalia o invinge cu un scor mai mare decat ne-a invins pe noi.