Steaua e la 3 puncte peste Petrolul si se gandeste la meciul de Cupa cu Poli Timisoara! Luni, 19.30: Dinamo - Chiajna!

Meciurile etapei
Data publicarii: Vineri 25 Octombrie 2013, 17:55
Data actualizarii: Luni 28 Octombrie 2013, 16:58

Vineri:
► Victorie URIASA pentru baietii lui Hagi: Viitorul 1-0 Corona! Dica inscrie primul gol din acest sezon!
► Prima victorie dupa 4 meciuri de cosmar: Vaslui 2-0 U Cluj! Matson deschide scorul, Antal marcheaza din penalty

Sambata:
► Petrolul, victorie inainte de meciul de Cupa cu Rapid: FC Botosani 1-2 Petrolul!
► Gaz Metan a urcat pe locul 5 in clasament dupa 3-1 cu Ceahlaul! SUPER golul lui Tahar
► CFR Cluj 0-0 Astra! Ocazie URIASA a Astrei prin Bukari! Robert Maah a ratat SANSA MECIULUI in ultimul minut!

Duminica:
ACS Poli Timisoara 2-3 Pandurii! Trei goluri in 7 minute, Distefano a inscris un gol fantastic!
► Steaua, victorie si 3 puncte peste Petrolul: Brasov 1-2 Steaua! Urmeaza meciul de Cupa cu Poli Timisoara, miercuri, in direct la ProTV!