Meciurile etapei
Data publicarii: Vineri 29 Noiembrie 2013, 20:57
Data actualizarii: Luni 02 Decembrie 2013, 00:33

Vineri
U Cluj ajunge la 3 victorii consecutive! Lemnaru si Kovacs au inscris! U Cluj 2-0 FC Brasov
Presiune maxima pe Steaua! Astra a batut la Timisoara cu dubla lui Cristescu! ACS Poli 1-2 Astra

Sambata
Viitorul a dat 4 goluri in 39 de minute, dar a avut emotii! Bejan si-a dat un autogol incredibil! Viitorul 4-3 Otelul
FC Vaslui 3-0 Ceahlaul! Antal e golgheterul Ligii I! Ceahlaul pierde dupa 3 victorii la rand:
Sageata 0-1 Dinamo! Dinamo castiga greu la Navodari! Curtean a marcat unicul gol, Dinamo e la 5 pct de podium!

Duminica
Criza grava la Botosani, 6 meciuri fara victorie! FC Botosani 0-2 Concordia!
Corona Brasov 1-1 Pandurii! Un jucator de la Corona a fost dus la spital! Eric putea sa marcheze in ultimele minute!
Prepelita a deschis scorul inainte de pauza, Petrolul era sa castige in finalul meciului! Steaua 1-1 Petrolul