Etapa XIII in Liga 1! Corona 1-1 Steaua, Pandurii 1-2 Vaslui, Astra 3-1 Gaz Metan si Dinamo 2-1 Brasov! Intra si comenteaza etapa:

Meciurile etapei
Data publicarii: Luni 04 Noiembrie 2013, 08:49
Data actualizarii: Luni 04 Noiembrie 2013, 13:38

Vineri
Ceahlaul 2-1 Sageata | Ceahlaul se apropie de primele locuri din Liga 1

Sambata
Pandurii 1-2 FC Vaslui | Antal a fost eroul din prelungiri! Pandurii au terminat in 10!
Corona 1-1 Steaua | Egal cu emotii, gol anulat si 11 metri dat usor pentru Steaua!

Duminica
CFR s-a chinut la Chiajna, la fel ca Steaua la Brasov! Grigoras are emotii!  Cele mai importante faze din Concordia 0-0 CFR Cluj
Astra e la 3 puncte de Steaua! Keep calm and BUDESCU! Bijuteria Astrei a facut liniste la Giurgiu! Cum s-a marcat in Astra 3-1 Gaz Metan
MECI stricat de arbitru! Brasov a terminat in 10 oameni! Ardelenii au avut penalty clar pe final: Balaj NU a dat nimic! Dinamo 2-1 FC Brasov!