Local Kombat "Uzina de Bataie"! Morosanu l-a facut praf pe "Hulk"; Catinas l-a DISTRUS pe Guidon! Vezi toate meciurile VIDEO

Local Kombat
Data publicarii: Sambata 12 Aprilie 2014, 20:21
Data actualizarii: Duminica 13 Aprilie 2014, 00:09

►Duminica 17:30 Ajax - Ado Den Hag, 20:00 Finalele skandenberg: Ii paste bataia! 22:00 Stoica, primul meci in GLORY

UPDATE: S-a terminat si ultimul meci al galei. Polonezul Kaspersky l-a batut pe surinamezul Konnig si a castigat piramida de la Resita!

UPDATE: Catalin Morosanu si Raul Catinas si-au spulberat adversarii! Morosanu l-a pus la podea pe Mohamed Abdul Karim (Egipt) in prima repriza, dar acesta a rezistat in cele din urma trei reprize! Arbitri l-au declarat insa invingator pe Morosanu.

De cealalta parte, Catinas l-a facut TKO pe Brice Guidon. Francezul a fost pus la podea tot in prima repriza, dar nu a mai rezistat si in a doua

UPDATE: Errol Konning (Surinam) a castigat prin KO meciul cu Nour-Edinne Echiguer (Maroc). Marocanul a fost pus la podea cu o lovitura de genunchi si nu s-a mai ridicat

UPDATE: Polonezul Kaspersky castiga prima semifinala, impotriva romanului Ciprian Schiopu. Kaspersky a castigat prin decizie unanima

UPDATE: Ibrahim El Bouni castiga primul meci al galei, invingandu-l pe sarbul Uros Bogojevic la decizie

Trei dintre cei mai buni luptatori din Romania se bat la Resita. Morosanu, Ciobanu si Raul Catinas vor avea adversari grein in gala Local Kombat "Uzina de Bataie".

Si Ciprian Schiopu va avea o seara grea, acesta urmand sa lupte intr-un turneu la categoria 85kg.