Tatarusanu a scos TOT, dar a incheiat meciul in genunchi: "Trebuie sa facem neaparat asta!" Ce a spus de prelungirea contractului

Ciprian Tatarusanu Liga Campionilor
Data publicarii: Miercuri 06 Noiembrie 2013, 23:49
Data actualizarii: Miercuri 06 Noiembrie 2013, 23:49

Basel 1-1 Steaua | Depresie maxima in vestiarul Stelei dupa egalul cu Basel! Campioana a condus pana in prelungiri, insa a cazut dupa golul lui Sio din final!

"Am facut un meci foarte bun, nu le-am oferit nicio ocazie de gol. E greseala intregii echipe. Sunt trist, am luat gol in minutul 90. Am controlat jocul, dar asa e fotbalul. Nu e vina lui Georgievski, nu trebuia ca omul care a centrat sa poata sa o faca.

Sper sa mai scoatem puncte si din celelalte meciuri. Avem doar doua puncte, nu e nimic incheiat. Sper sa castigam cu Schalke, trebuie neaparat Nu vorbesc acum de prelungirea contractului, avem suficient timp de la iarna incolo. Orice e posibil, o sa vedem, sunt deschis la discutii!", a spus Tatarusanu la Dolce.