"Nu mi-a placut deloc, apararea Stelei a fost PRAF!" Reactie dura dupa egalul din Kazahstan

Steaua Helmuth Duckadam Liga Campionilor
Data publicarii: Miercuri 30 Iulie 2014, 20:30
Data actualizarii: Miercuri 30 Iulie 2014, 20:26

Evolutia Stelei de la partida din Kazahstan a fost criticata dur dupa partida in ciuda faptului ca ros-albastrii au fost aproape de castigarea meciului.

Aktobe 2-2 Steaua / Echipa lui Costel Galca a ratat un succes care ii putea asigura intr-o mare proportie calificarea in playoff-ul pentru grupele Champions League. Kazahii au egalat in minutul 88.

"Nu mi-a placut deloc, in prima repriza Steaua n-a jucat nimic, apararea a fost praf" a declarat Helmuth Duckadam dupa partida din Kazahstan.

Presedintele de onoare al Stelei n-a fost impresionat nici de debutantul Stelei din acest meci: "Nu mi-a placut nici Lemnaru" a mai spus Duckadam.

Claudiu Keseru si Andrei Prepelita au marcat cele 2 goluri ale Stelei in acest meci.