Asta inseamna dragoste pentru echipa! Ce au facut fanii lui Partizan dupa ce au fost eliminati de BATE! VIDEO GENIAL

Data publicarii: Joi 27 August 2015, 15:21
Data actualizarii: Joi 27 August 2015, 15:21

Partizan a fost eliminata de BATE Borisov.

Partizan a fost eliminata aseara de BATE Borisov, dupa ce au castigat meciul de pe teren propriu cu 2-1. Sarbii au vrut sa repete performanta cu Steaua, din turul 3, in care au intors scorul dupa pauza, castigand cu 4-2 dupa ce au fost condusi cu 2-1.

Dupa ce au luat bataie cu 1-0 in tur, Partizan a reusit un 2-1 chinuit, egaland in minutul 75 si marcand golul de 2-1 in minutul 93, nemai avand practic timp de golul calificarii.

Chiar si asa, fanii lui Partizan i-au chemat din drumul spre cabine si au cantat minute in sir pentru jucatori, care vor evolua acum direct in grupele Europa League.