17 2016 10:44

Morata vs RESTUL LUMII! Faza superba pentru golul lui Juventus! Cum a scos din joc TOATA echipa lui Bayern

Alvaro Morata a reusit faza meciului la Munchen!

Vineri, 10 iunie, in direct la PRO TV: Romania - Franta! Cel mai tare meci al fiecarei zile de la Euro e in direct la PRO TV!

Toata Romania vede Romania. In direct la Pro TV, meciurile Romaniei la UEFA EURO 2016™!

In minutul 28, spaniolul a plecat din propria jumatate si a gandit perfect o faza incheiata cu golul lui Cuadrado. Juve a avut 2-0 la pauza, insa a cedat dupa reluare. Lewandowski si Muller au trimis meciul in prelungiri, apoi Thiago Alcantara si Coman au dus echipa lui Guardiola in sferturi cu golurile marcate in minutele 108 si 110.