17 martie 2016 10:44

Morata vs RESTUL LUMII! Faza superba pentru golul lui Juventus! Cum a scos din joc TOATA echipa lui Bayern

Alvaro Morata a reusit faza meciului la Munchen!

Sa vina si Mourinho! Tragerea la sorti a grupelor Europa League: vineri, 14:00, in direct la Sport.ro si pe www.sport.ro!

Radoi la Sport.ro! Fostul mare capitan al Stelei spune tot la Special, joi de la 9 seara!

Romania vrea din nou Euro! Campioni la minifotbal! Joi, 19:00 Romania - Spania

In minutul 28, spaniolul a plecat din propria jumatate si a gandit perfect o faza incheiata cu golul lui Cuadrado. Juve a avut 2-0 la pauza, insa a cedat dupa reluare. Lewandowski si Muller au trimis meciul in prelungiri, apoi Thiago Alcantara si Coman au dus echipa lui Guardiola in sferturi cu golurile marcate in minutele 108 si 110.