Gest salbatic al lui Diego Simeone in tensiunea infernala din prelungirile partidei! VIDEO

Data publicarii: Marti 03 Mai 2016, 23:52
Data actualizarii: Marti 03 Mai 2016, 23:59

Atletico Madrid este in finala UEFA Champions League, dupa 1-2 (2-2) cu Bayern Munchen. Toate fazele video AICI

Diego Simeone si-a pierdut mintile in tensiunea din minutele de prelungire si a lovit un om din staff pentru ca nu s-a grabit sa faca o schimbare.

Antrenorul lui Atletico era disperat sa mai castige cateva secunde, in conditiile in care nemtii atacau in valuri poarta lui Oblak.

S-a terminat 2-1 pentru Bayern, iar Atletico s-a calificat in finala Champions League gratie golului marcat in deplasare.

TOATE FAZELE VIDEO AICI

Atletico Madrid isi afla miercuri adversara din finala. Real Madrid - Manchester City (0-0 in tur) se vede la ProTV, ora 21:45.