"Evolutie catastrofala, Steaua a jucat ca o echipa MICA!" Returul e in direct la ProTV pe 6 august!

Steaua Costel Galca Gabi Balint Liga Campionilor
Data publicarii: Joi 31 Iulie 2014, 07:00
Data actualizarii: Joi 31 Iulie 2014, 07:35

Aktobe 2-2 Steaua / Evolutia jucatorilor lui Costel Galca este criticata din toate partile - totul se va decide la returul care va fi in direct la Pro TV.

Steaua a scapat printre degete victoria in Kazahstan, insa jocul campioanei Romaniei a fost dezamagitor.

“Rezultatul bun, insa jocul catastrofal. Asteptam sa vad Steaua, sa se impuna, a jucat cu o echipa mica astazi. O echipa care in prima repriza s-a aparat, a marcat un gol norocos.

Apoi in repriza a doua a mai incercat in vreo doua randuri la inceputul reprizei sa creeze pericol la poarta adversa, dar foarte putin. in rest, gafe impardonabile in defensiva, mai ales la golul doi. Dar chiar si la golul unu, faze fixe, au avut probleme, marcajul foarte larg. Mie jucatorii mi s-au parut superficiali” a spus Gabi Balint la Digi Sport.