Catalanii au EXPLODAT de furie! Penalty pentru Barcelona, neacordat in ultimul minut! Vezi faza VIDEO

Barcelona Atletico Madrid Champions League Liga Campionilor
Data publicarii: Miercuri 13 Aprilie 2016, 23:40
Data actualizarii: Miercuri 13 Aprilie 2016, 23:41

Atletico Madrid s-a calificat in semifinana Champions League dupa victoria cu 2-0 pe teren propriu cu Barcelona.

A fost un meci extrem de incins si plin de decizii controversate ale arbirului Rizzoli. Soarta partidei putea fi total diferita, daca italianul acorda penalty pentru Barcelona in minutul 90, la scorul de 2-0. Gabi a facut hent in careu, insa centralul a dat lovitura libera de la marginea careului. Rizzoli acordase penalty pentru Atletico cu cateva minute inainte la un hent evident al lui Iniesta. Totusi, mijlocasul a fost iertat de eliminare si tot el a fost cel care a trimis mingea la hentul lui Gabi.