Acesta este golul pentru care seicii au platit sute de milioane de euro! Reusita FABULOASA a lui Cavani: calcai direct la vinclu! VIDEO

Edinson Cavani kylian mbappe PSG Liga Campionilor
Data publicarii: Joi 21 Decembrie 2017, 09:25
Data actualizarii: Joi 21 Decembrie 2017, 09:29

PSG a obtinut o noua victorie spectaculoasa in ultimul meci din 2017.

PSG a facut spectacol la ultima partida pe propriul teren din 2017! Cu tripleta Mbappe - Neymar - Cavani in forma maxima, PSG a invins-o cu 3-1 pe Caen si incheie anul cu 9 puncte avans fata de campioana en-titre, Monaco, cea care a invins-o cu 2-1, tot aseara, pe Rennes.

Reusita de 1-0 a lui Edinson Cavani a fost cu adevarat magnifica! Mbappe a reusit o cursa spectaculoasa in flancul drept, a centrat pe jos iar Cavani a reluat cu calcaiul direct la vinclu! Mbappe a marcat apoi de ziua lui golul de 2-0 pentru ca Berchiche sa marcheze in minutul 81 pentru 3-0! Caen a marcat golul de onoare din penalty prin Ivan Santini in prelungirile partidei.