Kun, Silva si supergolul lui Yaya Toure aduc linistea pentru Man. City la Kiev, 1-3, PSV a supravietuit cu un om in minus in fata lui Atletico, 0-0! REZUMATE VIDEO

MOMENTE CHEIE

• Bucurati-va de fotbal! Joi, 22:00 Napoli - Villarreal in Europa League!
Live Blog

Champions League

25 februarie 2016 01:37

Bucurati-va de fotbal! Joi, 22:00 Napoli - Villarreal in Europa League!

SPECIAL Steaua - Craiova, la Sport.ro, duminica de la ora 20:00

01:45 25 Feb

PSV 0-0 ATLETICO MADRID

01:43 25 Feb

DINAMO KIEV 1-3 MANCHESTER CITY (REZUMAT)

23:35 24 Feb

FINAL! PSV supravietuieste cu Atletico Madrid, cu un om in minus pe teren, si scoate un 0-0. Dinamo Kiev pierde cu 1-3 acasa in fata lui Manchester City.

Rezumatele celor doua partide sunt la Sport.ro de la 23:50

23:33 24 Feb

GOOOOL YAYA TOURE! Sut superb de la 16 metri, la coltul lung si este 3-1 pentru City!

23:29 24 Feb

YAAAYAAAAA! Ce ratare! A trimis cu capul din 6 metri pe langa poarta

23:28 24 Feb

Joe Hart intervine spectaculos pentru City! Emotii mari la Kiev, unde Dinamo domina finalul de meci

23:27 24 Feb
23:13 24 Feb
23:11 24 Feb

Meci fara goluri la PSV - Atletico pana acum, dar situatia se poate schimba rapid. PSV tocmai a ramas fara un om, dupa ce Pereiro a vazut doua galbene in mai putin de 15 metri

23:09 24 Feb
23:05 24 Feb
23:04 24 Feb

GOOOL DINAMO KIEV! Aseara am vazut o revenire a lui Juventus pe teren propriu, dupa ce Bayern a condus cu 2-0. Care sunt sansele ca asa ceva sa se produca si la Kiev?

23:01 24 Feb
23:00 24 Feb
22:59 24 Feb

Sansa mare de gol pentru Yarmolenko. Intre timp, Junior Moraes (ex Bistrita, ex fotbalist dorit ani la rand de Gigi Becali la Steaua :) ) intra pe teren pentru Dinamo Kiev.

22:57 24 Feb

Un mesaj de la Gary :)

22:50 24 Feb

Au inceput reprizele secunde in Liga, la Kiev si Eindhoven. City a marcat singurele goluri de pana acum, prin Kun Aguero si Silva

22:34 24 Feb

PAUZA IN CHAMPIONS LEAGUE

Dinamo Kiev 0-2 Manchester City

PSV 0-0 Atletico Madrid

22:33 24 Feb
22:26 24 Feb

GOOOL MANCHESTER CITY! David Silva duce scorul la 2-0 la Kiev, in fata lui Dinamo, minutul 40!