Walter a fost la vestiare la pauza! Nu sa faca urat! Mesaj emotionant pentru Clau-gol si jucatori! "Mi-e GREU pe banca!"

Superliga
Data publicarii: Miercuri 21 Martie 2012, 21:00
Data actualizarii: Miercuri 21 Martie 2012, 21:06

Niculescu a stat pentru prima oara pe banca lui U Cluj si ai lui au castigat cu 3-1 in fata Astrei. Walter i-a vizitat la pauza, cand scorul era de 1-1

"A fost sa ne incurajeze la pauza. M-a incurajat, m-a vazut agitat, era primul meci pe banca, mi-a zis ca e mandru de mine, ca are incredere totala in mine. Si crede si spera ca o sa facem o treaba foarte buna.

A vorbit cu jucatorii si inainte de meci, le-a zis ca are incredere in ei si ca si ei ar trebui sa aiba incredere in el. Imi doresc sa legam 2-3 victorii. Ma tenteaza sa revin pe teren, mi-e greu pe banca, poate revin pe finalul sezonului, dar acum trebuie sa ii sustin altfel pe baieti", a spus Niculescu pentru digisport.