VIDEO | Nu i-a venit sa creada: Contra a plecat din loja la 2-1 pentru Dinamo! Cand a ajuns jos, scorul era altul: reactia selectionerului

Data publicarii: Luni 19 Februarie 2018, 09:02
Data actualizarii: Luni 19 Februarie 2018, 09:32

Dinamo 2-2 Steaua / Derby incendiar pe Arena Nationala: Dinamo a condus cu 2-0 pana in minutul 84.

Dinamo a ratat victoria din derby la ultima faza a meciului. Echipa lui Miriuta conducea cu 2-0 in minutul 84, insa stelistii au revenit incredibil si au marcat 2 goluri pe final.

Cosmin Contra, selectionerul Romaniei, a fost prezent la meci si a coborat din loja de pe Arena Nationala la scorul de 2-1 pentru Dinamo. Cand a ajuns la capatul treptelor, scorul se modificase inca o data: Teixeira marca pentru 2-2.

"Se pare ca a egalat Steaua", au fost singurele cuvinte ale fostului antrenor de la Dinamo.