Stelistii, suparati pe fanii care i-au fluierat: "Nu e normal sa faca asa". Adi Popa a dezvaluit ce s-a intamplat la Steaua dupa demisia de o zi a lui Radoi

Steaua Adi Popa Viitorul Superliga
Data publicarii: Duminica 30 August 2015, 23:10
Data actualizarii: Duminica 30 August 2015, 23:19

Steaua 1-0 Viitorul | Stelistii au obtinut prima victorie din acest sezon pe teren propriu. Adi Popa a vorbit la finalul partidei, acesta criticandu-i pe fanii care au fluierat echipa pe tot parcursul celor 90 de minute.

"E o victorie muncita, cu mult sacrificiu. Am jucat la Craiova pe mocirla, apoi am zburat 2.000 de kilometri pana la Trondheim. Am avut meciuri la 3 zile, asa ca pauza asta e binevenita.

Ne pare rau ca suporterii ne fluiera, nu e normal sa o faca asa. E dificil sa joci intr-o astfel de atmosfera. Totusi, eu sper ca ei vor reveni la sentimente mai bune.

Mirel Radoi ne-a felicitat, suntem o familie.

Momentul in care Radoi a vrut sa-si dea demisia ne-a zdruncinat putin, dar ne-a si unit. Am discutat cu el niste lucruri, iar acest lucru se vede, pentru ca avem 3 victorii consecutive", a spus Adi Popa la Digisport.

...despre meciul echipei nationale: "Avem un meci greu cu Ungaria, unde e important sa nu pierdem", a mai spus Adi Popa.