Reactia lui Denis Alibec dupa ce a fost schimbat la pauza: "Nu sunt in forma, voi munci mai mult". Mesaj pentru Budescu: "O sa-i dau un capac" :)

Steaua Denis Alibec Dinamo FCSB Liga I Superliga
Data publicarii: Duminica 24 Septembrie 2017, 23:17
Data actualizarii: Duminica 24 Septembrie 2017, 23:21

FCSB 1-0 Dinamo | Ros-albastrii s-au impus cu 1-0 in derbyul de pe National Arena. Momcilovic a marcat unicul gol al partidei. Denis Alibec a fost schimbat la pauza si recunoaste: "Nu sunt in cea mai buna forma, voi munci mai mult".

"E prima data cand il vad pe Budescu ratand penalty, m-am mirat si eu. O sa-i dau un capac :)

Eu nu prea sunt in forma, dupa cum vedeti. Voi munci in continuare si sper sa-mi revin. Nu ma intereseaza ce vorbeste lumea. Sigur ca sunt suparat ca nu reusesc sa marchez, dar voi incerca sa-mi revin.

Domnul Contra va vedea pe cine va convoca. Eu daca voi primi convocarea, cu siguranta voi da totul", a spus Denis Alibec.