"Prietenia e una, fotbalul e alta!" Steaua poate ramane a treia in Liga 1 dupa meciul asta! RECORDUL care poate fi distrus in 90 de minute:

Data publicarii: Vineri 13 Decembrie 2013, 20:16
Data actualizarii: Vineri 13 Decembrie 2013, 20:15

►Jo Jo Dan aduce 2 centuri ACASA! Meci superb de box, duminica 21:30 la Sport.ro! Urmeaza Mayweather pe National Arena!

Steaua are un meci greu cu Ceahlaul, in etapa a 18-a, prima din acest retur al Ligii I.

Deplasarea la Ceahlaul poate fi un moment negativ pentru stelisti. Echipa e obosita, asta se vede cu fiecare meci cu cat ne apropiem de pauza de iarna.

Prietenul lui Reghecampf, Miriuta - antrenorul moldovenilor, are planuri mari:

"Avem relatii bune, dar sper sa-i administrez prima infrangere din campionat. Prietenia este una, fotbalul e alta, fiecare lupta pentru echipa lui", a spus acesta, citat de Gazeta.

Steaua este neinvinsa in acest sezon al Ligii 1. Chiar daca a pierdut prima pozitie in clasament, iar Astra e acum lider, trupa lui Reghe nu a pierdut inca. Are 9 victorii, 5 egaluri, zero infrangeri, insa are si cu doua partide in minus jucate fata de liderul Astra.