Ganea a trimis acasa un fotbalist de 550.000 de euro! S-a enervat dupa ultimul meci si l-a anuntat

Rapid madalin martin Superliga
Data publicarii: Duminica 07 Septembrie 2014, 19:30
Data actualizarii: Duminica 07 Septembrie 2014, 19:30

Agitatia continua la Rapid! Ca si cum problemele cu banii n-ar fi suficiente, acum exista probleme si in relatia dintre jucatori si antrenorul Ganea!

Madalin Martin a fost trimis acasa de Ionel Ganea dupa amicalul de azi cu Cetatea Rasnov. Rapid a castigat cu 7-1, insa rezultatul nu l-a calmat pe Ganea.

Martin, 22 de ani, a fost anuntat ca trebuie sa plece din cantonamentul montan pe care giulestenii il fac in pauza prilejuita de meciurile nationalei. Cotat la 550.000 de euro de transfermarkt.de, Martin are patru selectii si doua goluri marcate in nationala de tineret a Romaniei. In acest sezon, are 96 de minute jucate in 5 partide. N-a fost niciodata titular.