"Asa a vazut el, nu mai zic nimic! Sunt dezamagit!" Reactia lui Alibec dupa infrangerea cu Viitorul

Steaua Denis Alibec Superliga
Data publicarii: Sambata 18 Martie 2017, 22:40
Data actualizarii: Sambata 18 Martie 2017, 22:43

Viitorul 3-1 Steaua / Capitanul Stelei era extrem de afectat de rezultatul de la Ovidiu.

Steaua a jucat mai bine de 70 de minute cu un om in minus iar Viitorul a reusit sa se desprinda dupa pauza.

"Sunt foarte trist, foarte dezamagit de ce meci am facut astazi. E clar ca acel cartonas rosu ne-a demoralizat. Nu mai zic nimic de arbitraj, asa a vazut el, nu mai comentez.

Trebuie sa castigam neaparat si cred ca o sa o facem cu Dinamo. Fanii pot sa strige ce vor, nu pot sa comentez. Pacat ca am pierdut, am jucat de multe ori cu Viitorul, nu a fost vreo noutate.

Eu imi doresc ca Steaua sa castige campionatul, il felicit pe Hagi pentru ce a realizat aici" a spus Denis Alibec dupa partida.