4 nume pentru nationala! 'Daca lasa injuraturile si bataia, si ala e foarte bun!" Surpriza URIASA: pe cine vede Becali selectioner

SPORT.RO
Data publicarii: Miercuri 29 Martie 2017, 11:41
Data actualizarii: Miercuri 29 Martie 2017, 11:45

Gigi Becali crede ca nationala s-ar califica la Mondial daca ar avea un antrenor roman pe banca.

Becali e gata sa garanteze calificarea cu Olaroiu selectioner si propune alte 3 nume. Unul e cu adevarat surprinzator: Leo Grozavu de la Botosani.

"Eu pun pariu si garantez ca Olaroiu o califica. Nu vorbesc de Lucescu, el e numarul 1. E Lucescu, pe urma locuri libere, pe 11 e Olaroiu. Pe Olaroiu eu il vad cel mai bun antrenor la ora asta! Si mai e unul, daca lasa injuraturile si bataia. Pai, ce, esti pe camp? Grozavu de la Botosani! Nu poti sa injuri jucatorii si sa-i si bati, n-ai cum!

Pai, ce, la Steaua cum ar fi sa vii si sa-i injuri? Pai, aia rezista? Am auzit ca Grozavu munceste de dimineata pana seara si echipa aia joaca din nimic! E antrenor bun! Pentru nationala ar mai fi bun Hagi, si el cred ca ar califica nationala! Si Dan Petrescu, dar cea mai buna optiune e Olaroiu!", a spus Becali la Sport.ro.

Modifică setările cookies
Don’t miss out on our news and updates! Enable push notifications
Get notifications about important news!