Live Text
Steaua - Gaz Metan Medias

Steaua e din nou lider dupa 3-1 cu Gaz Metan! Sanmartean, bara-gol direct din corner, Keseru a reusit dubla! VIDEO

Raul Rusescu a fost titular in meciul cu Gaz Metan. Steaua a castigat fara probleme, dar suporterii au continuat protestele. DETALII AICI
27 comentarii
  • 15 septembrie 2014
    Thor Nimeni nu da goluri din corner, asta se intampla din cauza portarilor, care sunt prea pr0sti si nu stiu sa se pozitioneze. Unui portar de mare valoare nu i se poate intampla asa ceva niciodata. Unde ati vazut voi ca Bufon, Petr Cech, Neuer sau mai stiu eu cine stie ce portar de o valoare imensa sa ia goluri din corner, ca eu nu am vazut niciodata....
  • 13 septembrie 2014
    marian pentru prostul asta care se semneaza in locul lui moti:nici macar atita minte nu ai sa vii cu alt nume.iti place sa o iei in cioc in fiecare zi. stai linistit ca nu te bate calculatorul daca scrii cum te numesti.chiar daca ai un nume de prost si trei clase nu-ti face probleme ca nu te judeca nimeni.trebuie sa tina si cu ceilalti cineva...
  • 13 septembrie 2014
    Stra+Lucenthory+de+Nord Steaua da golul anului? Cum de nu au apucat Mocanii si Mironiucii sa cenzureze???...
  • 13 septembrie 2014
    BlueEyesAlin Tot STeaUUa ia CampionaTuL...
  • 13 septembrie 2014
    anonim nu pot sub nici o forma sa te contrazic asa este...
  • 13 septembrie 2014
    moti mumu nesu+fani...
  • 13 septembrie 2014
    asdfa Amice, tu devii cam penibil, stai non-stop pe acest site....
  • 12 septembrie 2014
    moti ce bine a fost cand m-am urinat ope stoaia-zoaia+fani. am 350 de mii de euroi si o mare satisfactie ca le-am dat m.e....
  • 12 septembrie 2014
    Mitica E curios cum si-a revenit Sanmartean exact dupa ce a ratat convocarea la nationala. Cred ca toti jucatorii se dau accidentati ca sa scape de barbugiul de Piturca.....
  • 12 septembrie 2014
    aaa bun portar are Gaz-ul............................
  • 12 septembrie 2014
    SMSteaua Hatrick Keseru?...
  • 12 septembrie 2014
    samahoanca Nu incetati a va ruga, pentru ca prin rugaciunile voastre, pacatosii sa castige iertare, saracii ajutorul, intristatii mingiiere, bolnavii sanatate, cei slabi la minte intelepciune, cei tulburati liniste, cei asupriti ocrotire, si toti impreuna Darul lui Dumnezeu, spre folosul cel sufletesc, in marirea lui Dumnezeu Celui in Treime laudat, Caruia i se cuvine cinste si inchinaciune in veci. Amin.......
vezi mai multe comentarii
Sebastian Ghita s-a autodenuntat la Parchet, ca sa o acuze pe Kovesi de plagiat. Reactiile presedintelui si sefei DNA
BRAT