» » « «
2 ianuarie 2013 14:05

2013, an UEFAntastic pentru Steaua? Istoria se repeta! De ce e MM sigur de calificarea cu Ajax:

2013, an UEFAntastic pentru Steaua? Istoria se repeta! De ce e MM sigur de calificarea cu Ajax:

Ultima sansa! Liverpool isi da check-in pentru Europa League IN DIRECT la Sport.ro si Voyo.ro! Mansfield- Liverpool, turul 4 FA Cup, duminica ora 18:00!

DNEPR - SEVILLA, miercuri 21:45 finala Europa League, IN DIRECT la PRO TV! Jos armele, sus steagurile!

"E oarecare similitudine cu sezonul cel mai bun din istoria recenta a Stelei, cand s-a ajuns in semifinale. Tot o echipa olandeza am intalnit in 16-imi, dar atunci era o echipa mai mult decat accesibila, eram net superiori lui Heerenven, acum intalnim pe Ajax, campioana Olandei", a spus Mihai Stoica la Dolce. Chiar daca o considera principala rivala din acest sezon, MM se bucura ca CFR e si ea calificata in primavara si va juca impotriva lui Inter.

"Important este sa fii in Europa, si mai ales in primavara europeana, si e mare lucru pentru fotbalul romanesc ca sunt doua echipe in primavara europeana", a mai spus managerul Stelei.

Citeste si:

#Steaua

#MM Stoica

4 comentarii
  • 2 ianuarie 2013
    ieseanul ha ha ha..... dupa boro...napoli...urmeaza ajax....noapte buna...
  • 2 ianuarie 2013
    DoiOp.com/MLRo Esti Pasionat de Fotbal ? ... intra Aici: Http:///DoiOp.com/MLRo | | | MANAGER DE FOTBAL ONLINE AICI: Http:///DoiOp.com/MLRo | | | Faci cont, creeaza-ti propria ta echipa de fotbal si dueleaza-te cu alti Useri din intreaga lume pentru a castiga Titlul, Cupa, Europa League (SC), chiar Trofeul UEFA Champions League (MLCL)! Poti castiga Trofee, Diplome, Cadouri surpriza, etc! | | | MANAGER DE FOTBAL ONLINE AICI: Http:///DoiOp.com/MLRo | | | (Pentru a accesa Link-ul incearca urmatorii pasi: Selecteaza link-ul, Click dreapta, Deschide Legatura ori Accesati sau Copiaza link-ul, da paste sus la bara de navigare si Enter) MANAGER DE FOTBAL ONLINE AICI: Http:///DoiOp.com/MLRo | | |...
  • 2 ianuarie 2013
    paul ba cand joaca romani in cupele europene cu suflet si daruire atunce se or califica dar daca nu vor juca pe degeaba s-au calificat si au facut rezultate excelente...
  • 2 ianuarie 2013
    parizer Noi cand o buca vrem sa dam ,/Noi ne gandim la STOAIE !/ Asa de bine sta-n carici ,/ La piz.a are cred lipici !/Pe ultrasi noi ii regulam,/ Le dam si-n c.r si-n gura /Asa de fain le place lor/Ne sug si- o iau la mana!/Cand fanii Oii, boschetari,spre titlu se arunca,/ Le dam la m..e si gaoz si inca ,inca ,inca!/Caci cersetori si boschetari,cu vechi "state de plata"/Pe OAIE ei o insotesc ,desi cam dorm pe strada !/Ei la FINALA se gandesc ,Acum cu p..a-n gura /Visati,visati kkatilor,fu,-t..lor in gura ! /Manca-mi-ati p..a de stelisti si tu-va -n gaurica ,/M..e va dam,mereu,mereu, suporteri de opinca! / Pe voi ne slobozim acum ,in prag de Sarbatori,/Si va pi,sam si va pi,sam ,caci sunteti niste ciori !/Voi de ocara ne-ati facut ,mereu in Europa !/ Bai hahalere ce sunteti,acu sa faceti l..ba !/Pe voi ma kc ,ultrasi stelisti ,acum in ziua asta /La m..e -o lu-ati din nou acum si basta ,basta !/Atat mai zic si tot nu tac ,bai fraieri de stelisti ,/ La revedere si hai pa ! si p..a sa-mi beliti....
  • 2 ianuarie 2013
    ionut sa inteleg ca tu ti-ai pus o dorinta ca in 2013 sa fii mai prost decat in 2012, dorinta indeplinita!...
"Singura moarte ce poate fi prevenita". Ce sfaturi le dau tinerilor cu ganduri de sinucidere cei care au trecut prin asta
BRAT