2 iulie 2013 14:05

2013, an UEFAntastic pentru Steaua? Istoria se repeta! De ce e MM sigur de calificarea cu Ajax:

2013, an UEFAntastic pentru Steaua? Istoria se repeta! De ce e MM sigur de calificarea cu Ajax:

Ultima sansa! Liverpool isi da check-in pentru Europa League IN DIRECT la Sport.ro si Voyo.ro! Mansfield- Liverpool, turul 4 FA Cup, duminica ora 18:00!

► 6! Bat AkTobele, trece Steaua! Miercuri, 6 august, 20:30, in direct la PRO TV si Voyo.ro: meciul decisiv pentru play-off!

"E oarecare similitudine cu sezonul cel mai bun din istoria recenta a Stelei, cand s-a ajuns in semifinale. Tot o echipa olandeza am intalnit in 16-imi, dar atunci era o echipa mai mult decat accesibila, eram net superiori lui Heerenven, acum intalnim pe Ajax, campioana Olandei", a spus Mihai Stoica la Dolce. Chiar daca o considera principala rivala din acest sezon, MM se bucura ca CFR e si ea calificata in primavara si va juca impotriva lui Inter.

"Important este sa fii in Europa, si mai ales in primavara europeana, si e mare lucru pentru fotbalul romanesc ca sunt doua echipe in primavara europeana", a mai spus managerul Stelei.

Citeste si:

#Steaua

#MM Stoica

4 comentarii
  • 2 iulie 2013
    ieseanul ha ha ha..... dupa boro...napoli...urmeaza ajax....noapte buna...
  • 2 iulie 2013
    DoiOp.com/MLRo Esti Pasionat de Fotbal ? ... intra Aici: Http:///DoiOp.com/MLRo | | | MANAGER DE FOTBAL ONLINE AICI: Http:///DoiOp.com/MLRo | | | Faci cont, creeaza-ti propria ta echipa de fotbal si dueleaza-te cu alti Useri din intreaga lume pentru a castiga Titlul, Cupa, Europa League (SC), chiar Trofeul UEFA Champions League (MLCL)! Poti castiga Trofee, Diplome, Cadouri surpriza, etc! | | | MANAGER DE FOTBAL ONLINE AICI: Http:///DoiOp.com/MLRo | | | (Pentru a accesa Link-ul incearca urmatorii pasi: Selecteaza link-ul, Click dreapta, Deschide Legatura ori Accesati sau Copiaza link-ul, da paste sus la bara de navigare si Enter) MANAGER DE FOTBAL ONLINE AICI: Http:///DoiOp.com/MLRo | | |...
  • 2 iulie 2013
    paul ba cand joaca romani in cupele europene cu suflet si daruire atunce se or califica dar daca nu vor juca pe degeaba s-au calificat si au facut rezultate excelente...
  • 2 iulie 2013
    parizer Noi cand o buca vrem sa dam ,/Noi ne gandim la STOAIE !/ Asa de bine sta-n carici ,/ La piz.a are cred lipici !/Pe ultrasi noi ii regulam,/ Le dam si-n c.r si-n gura /Asa de fain le place lor/Ne sug si- o iau la mana!/Cand fanii Oii, boschetari,spre titlu se arunca,/ Le dam la m..e si gaoz si inca ,inca ,inca!/Caci cersetori si boschetari,cu vechi "state de plata"/Pe OAIE ei o insotesc ,desi cam dorm pe strada !/Ei la FINALA se gandesc ,Acum cu p..a-n gura /Visati,visati kkatilor,fu,-t..lor in gura ! /Manca-mi-ati p..a de stelisti si tu-va -n gaurica ,/M..e va dam,mereu,mereu, suporteri de opinca! / Pe voi ne slobozim acum ,in prag de Sarbatori,/Si va pi,sam si va pi,sam ,caci sunteti niste ciori !/Voi de ocara ne-ati facut ,mereu in Europa !/ Bai hahalere ce sunteti,acu sa faceti l..ba !/Pe voi ma kc ,ultrasi stelisti ,acum in ziua asta /La m..e -o lu-ati din nou acum si basta ,basta !/Atat mai zic si tot nu tac ,bai fraieri de stelisti ,/ La revedere si hai pa ! si p..a sa-mi beliti....
  • 2 iulie 2013
    ionut sa inteleg ca tu ti-ai pus o dorinta ca in 2013 sa fii mai prost decat in 2012, dorinta indeplinita!...
BRAT