Live Text
Dinamo - Steaua

A aflat cum se pronunta! Reghecampf, egalat pe final Bicfalvi, pe care il ironiza in momentul transferului: "Cum se pronunta?" Dinamo 1-1 Steaua, ocazii multe, 2 eliminati

Liverpool - Manchester United se vede la ProTV, joi, ora 22:00
40 comentarii
  • 7 martie 2016
    gimi ce plm faci, regheblat?...asta e echipa care ne-ai promis-o...
  • 6 martie 2016
    mountytoma uite-asa au vazut suporterii Stelei de ce nu mai voiau sa vina la meci. reghe se crede probabil la rapid... fc miloaga, sau fc cumetria, nu stiu ce vrea el sa faca la Steaua. Steaua adevarata cand o prinde pe Dinamo ii da cate poate, pana nu mai poate Dinamo sa duca... altfel nu ii bati. dupa 1-0 nu te retragi sa aperi rezultatul pentru 80 minute! si cand vezi ca bisericuta chipciu-stanciu-hamroun-adi popa saboteaza orice alt jucator din atac (marica, tade, gebhart), daca continui sa tii in teren sabotorii inseamna ca ai alt interes decat victoria echipai tale. Steaua este principala candidata la locul 6 in play-off!...
  • 6 martie 2016
    cristi pacat de Bicfalvi o putut juca la steaua,in locul super vedetelor aduse care pierd vremea degeaba, iar adevarati stelisti nau loc si nici nu sant kautati ,rusescu ,keseru, si multi altii...
  • 6 martie 2016
    phenix38 Reghe Demisia!!! Demisia!!!...
  • 6 martie 2016
    otto Noi batem tot! Cine sa ne stea in cale? Zise Regeblatt si mai lua o gura de iarba......
  • 6 martie 2016
    LM Reghe de cat sa faca misto de Erik,mai bine il transfera ca e mult mai bun decat muraturile aduse de el.Inca o data mi-a demonstrat ca este un antrenor de rahat;inchizi jocul la 1-0 si cu cine cu Dinamo cu Rednic care -i da clase si cand doarme.Am xpus tot timpul ca Marica este terminat ,si uite ca am avut dreptate.Hategan un arbitru de tot rahatul care a tras cu Dinamo.Trebuia sa elimine doi de la Dinamo care l-au lovit pe Hamroun.Stanciu un individualist care tot asa joaca o repriza....
  • 6 martie 2016
    bibu doua echipe slabe (chipciu,popa, bourceanu, - pintilii nu poate nici un meci fara sa ia galben in prima repriza) ...la dinamo cu exceptia a 2-3 jucatori, e mana antrenorului, joaca la rezultat meci de meci,,, un arbitru f depasit (cica ne reprezinta la euro)..asta e fotbalul nostru..pacat...
  • 6 martie 2016
    Steliano filip Sunt cel mai prost jucator! Sunt la cel mai inal nivel al meu...
  • 6 martie 2016
    Chris De data asta pot spune ca Hotegan a arbitrat acceptabil in afara de faptul ca nu am inteles de ce a dat si lui Hamroun cartonas rosu , probabil sa iasa iar in evidenta!! De la Chipciu nu ma mai astept la nimic, pierde fiecare minge si TOT ce face, face prost....
  • 7 martie 2016
    John tu ce meci ai vazut prietene? a tras pe fatza cu fcsb. Gol din offsaid, pintilii nu ia rosu, ala de la dinamo ia rosu gratuit. Ce mai voiati? un penalty gratuit?...
  • 6 martie 2016
    valerenga Regheblat nici cu ajutorul arbitrilor nu a putut cistiga. 4 jocuri fara cistig, deja miroase a demisie!!!!...
  • 6 martie 2016
    popos trebuia sa bata Dinamo ,mai multe ocazii au avut militienii.oile doar alearga fara rost....
vezi mai multe comentarii
Romania va avea o brigada multinationala NATO la Craiova. Presedintele a avertizat asupra unor posibile atacuri cibernetice
BRAT