Probabil cea mai frumoasa pasa de gol reusita in 2015! Mingea parea pierduta cand a INVENTAT un calcai de senzatie! VIDEO

Chievo Verona Lazio Roma Italia
Data publicarii: Luni 31 August 2015, 11:41
Data actualizarii: Luni 31 August 2015, 11:45

Lazio a fost distrusa in ultima etapa din Serie A de Chievo, echipa din Verona castigand cu 4-0.

Chievo este liderul surpriza din Serie A dupa primele 2 etape cu punctaj maxim si golaveraj 7-1! In ultima etapa, Chievo a surclasat-o pe Lazio cu 3 jucatori in forma maxima!

Meggiorini, autorul uneia dintre cele mai frumoase pase de gol vazute pe terenul de fotbal in ultimul timp, a fost cel care a deschis scorul in minutul 12 pentru ca in minutul 30 sa reuseasca assistul superb pentru reusita lui Paloschi. Birsa a marcat apoi un golazo din lovitura libera pentru ca acelasi Paloschi sa stabileasca scorul final.

Iata pasa superba a lui Meggiorini de la golul de 2-0.