VIDEO Lehmann a comis-o din nou! VEZI cum a fost eliminat!

Data publicarii: Duminica 13 Decembrie 2009, 20:59
Data actualizarii: Duminica 13 Decembrie 2009, 21:03

Niciun meci fara ca Jens Lehmann sa atraga atentia. La primul meci din campionat dupa victoria cu Unirea, colegul lui Marica a fost eliminat pentru ca a bruscat un adversar si l-a calcat pe picior.

Miercuri, la meciul de Liga Campionilor cu Urziceni, Lehmann a socat lumea intreaga cand a iesit in timpul partidei sa se usureze. La meciul de campionat cu Mainz, portarul lui Stuttgart a fost eliminat pentru ca si-a bruscat un adversar.

Stuttgart, cu Marica titular, a terminat la egalitate in deplasare, 1-1, cu formatia FSV Mainz, intr-un meci din etapa a 16-a a campionatului german. Marica a fost inlocuit, in minutul 69, cu Schieber. Oaspetii au deschis scorul prin Pogrebniak, in minutul 11, gazdele reusind egalarea prin Polanski, in minutul 90, din penalti