Gol FABULOS marcat de Thomas Muller pentru Bayern! Foarfeca SUPERBA venita de nicaieri
21 februarie 2016 11:21

Bayern a castigat iar in Bundesliga. Oamenii lui Guardiola s-au antrenat pentru meciul cu Juventus din Champions League in fata lui Darmstadt.

Cupa Romaniei! Miercuri, 20:30, PRO TV: Mioveni - Steaua! Joi, 20:30, SPORT.RO: Gaz Metan - Dinamo!

Luni la 14, in direct la Sport.ro, aflam cu cine joaca Astra in primavara Europa League!

KOnfruntarea Finala: Badr Hari vs Rico Verhoeven, sambata 10 decembrie | Sport.ro si pe voyo.ro de la 23:00

Bayern a intrat la pauza condusa dupa golul lui Wagner. Dubla lui Muller si golul lui Lewandowski au rezolvat insa victoria pentru Bayern in repriza a doua. Cel de-al doilea gol marcat de atacantul neamt a fost cu totul special. Muller a inscris dintr-o foarfeca executata perfect si l-a facut pe Guardiola sa aplaude entuziasmat.