IBRACADABRA loveste din nou! Zlatan a marcat un hat-trick de senzatie pentru PSG! Portarul advers a reusit gafa anului! VIDEO

Franta
Data publicarii: Luni 01 Septembrie 2014, 07:51
Data actualizarii: Luni 01 Septembrie 2014, 08:04

Zlatan Ibrahimovic a marcat trei goluri in victoria cu 5-0 a lui PSG in fata celor de la Saint-Etienne.

Parizienii impresioneaza in campionatul din Franta, iar ultima data au tinut recital acasa, cu Saint-Etienne. 5-0 s-a terminat, o partida in care Zlatan a marcat un hat-trick.

Intai a fost autogolul lui Ruffier (min. 24), apoi reusita lui Ibra ('41). Zlatan a facut dubla dupa pauza ('62), iar Cavani a marcat pentru 4-0 doua minute mai tarziu.

Tot Ibrahimovic a inchis tabela, in min. 72, iar partida s-a terminat cu scorul de 5-0 pentru PSG. El al saselea hat-trick al suedezului de cand e la PSG, club pentru care mai are nevoie sa 4 reusite ca sa ajunga la un total de 100 de goluri marcate.