Se intampla in Romania! Jucatorii lui FC Brasov, jefuiti in timpul meciului cu Mioveni, de astazi: hotii le-au luat banii, telefoanele si actele

FC Brasov CS Mioveni Fotbal intern
Data publicarii: Sambata 24 Octombrie 2015, 18:33
Data actualizarii: Sambata 24 Octombrie 2015, 18:40

Caz incredibil in fotbalul romanesc: jucatorii lui FC Brasov au fost jefuiti chiar in timpul meciului cu CS Mioveni, disputat astazi si incheiat la egalitate, scor 0-0.

Jucatorii lui FC Brasov au ramas fara bani si telefoane chiar in timpul meciului disputat pe teren propriu!

DolceSport noteaza ca vestiarul celor de la Brasov a fost spart in timp reprizei a doua a meciului cu CS Mioveni. Hotii ar fi patruns in vestiar dupa ce au spart un geam cu un bolovan.

Potrivit gazdelor, jucatorii nu au remarcat la pauza absenta unor obiecte, insa au avut un soc dupa meci.

Paznicii firmei de securitate care a asigurat incinta stadionului nu au auzit nimic, iar situatia pare si mai uimitoare in conditiile in care o patrula a Jandarmeriei se afla in acea zona.