S-au umplut de GLORIE! In minutul 50 scorul era de 0-1, insa ce a urmat e greu de descris :)) Numai in Romania se poate intampla

Fotbal intern
Data publicarii: Sambata 04 Iunie 2016, 14:53
Data actualizarii: Sambata 04 Iunie 2016, 14:58

"Toata Romania vede Romania" - UEFA EURO 2016™ se vede in DIRECT la ProTV

Chiar daca ne apropiem de Euro, fotbalul romanesc nu ezita sa ofere in continuare momente epice. Meci incredibil in liga a 2-a din Romania, intre Bucovina Pojorata si Gloria Buzau. Partida dintre cele doua s-a terminat cu scorul de ... 8-1, insa nu doar amploarea rezultatului a fost una socanta, ci desfasurarea scorului.

Trecand peste celebrul "2 pauza, 1 final", buzoenii aveau 1-0 in minutul 50, pe terenul Pojoratei, insa lucrurile s-au schimbat repede si radical. 10 minute mai tarziu era 3-1 pentru Pojorata, inca 5 minute, inca 2 goluri, iar pana la final gazdele au mai inscris de 3 ori!

Foto articol: Galeria lui Pojorata :)