Sut FULGER! Golul preliminariilor pentru DISTRUGATORII germani! Ce gol au marcat in minutul 2
6 octombrie 2017 12:58

Rudy de la Bayern a marcat un gol senzational pentru Germania in meciul din Irlanda de Nord!

Bucurati-va de fotbal, in direct la PRO TV! Marti, 31 octombrie, 21:45: AS Roma - Chelsea! Joi, 2 noiembrie, 22:00 Steaua - Beer Sheva!

Bate Cupa! Marti si miercuri la PRO X, de la 20:30: Sepsi OSK - CSU Craiova si Sanatatea Cluj - Steaua

Dupa un minut si 20 de secunde, mijlocasul a trimis o bomba din afara careului, fara nicio sansa pentru portarul advers de a salva.

Irlanda de Nord - Germania s-a terminat 1-3. Nemtii sunt calificati la Cupa Mondiala. Au 9 victorii din 9 meciuri in preliminarii!