Chipciu a ratat ocazia meciului in Anderlecht 0-0 Brugge | Man United 1-0 Tottenham | Torino 1-3 Juventus; Liverpool 2-2 West Ham, Schalke 0-1 Leverkusen

19:40 11 Dec
Origi egaleaza imediat dupa pauza -  este 2-2!
19:13 11 Dec
Incredibil! West Ham intoarce rezultatul prin golurile lui Payet si Antonio
18:39 11 Dec
Liverpool a deschis scorul dupa 4 minute cu West Ham
17:57 11 Dec
Juventus castiga derby-ul orasului Torino cu 3-1! Higuain a reusit dubla, Pjanic a inchis tabela in prelungirile meciului
17:05 11 Dec
Ratare incredibila a lui Alex Chipciu in derby-ul Anderlecht - Brugge! Scorul este in continuare 0-0
17:04 11 Dec
Surpriza in tribunele de pe Old Trafford - Vladimir Klitschko este la meci! Desi nu pare chiar incantat de ceea ce vede...
16:45 11 Dec
Manchester United deschide scorul cu Tottenham - 1-0 dupa reusita lui Mkhtaryan
16:35 11 Dec
Inceput fenomenal de meci in derby-ul orasului Torino! Belotti a deschis scorul (16) iar Higuain a egalat rapid (28)

16:16 11 Dec
ACUM: MANCHESTER UNITED 0-0 TOTTENHAM

15:44 11 Dec
Gol spectaculos reusit de Diego Costa in minutul 76 al meciului cu West Brom

15:40 11 Dec
Vlad Chiriches a fost integralist la Napoli in victoria superba cu Cagliari, 5-0
Alex Chipciu este titular acum in Anderlecht cu Brugge, in Belgia. Stanciu este suspendat pentru aceasta partida
11:07 11 Dec
Meciurile de azi din Europa

23:45 10 Dec
Sergio Ramos! Din nou Sergio Ramos! Dupa ce a salvat-o pe Real in El Clasico, fundasul-golgheter i-a adus victoria in partida cu Deportivo!
23:29 10 Dec
Real este salvata pe final de meci de Mariano!
23:20 10 Dec
Florin Andone este inlocuit la Deportivo in minutul 74! Atacantul roman nu a mai marcat asa cum reusise in ultimele 4 partide de campionat, dar a fost decisiv la faza golului 2!
23:12 10 Dec
Real Madrid ar putea sa sufere prima infrangere in acest sezon! Daca se intampla acest lucru, singura echipa neinvinsa in primele 5 campionate din Europa va ramane HOFFENHEIM!
23:10 10 Dec

INCREDIBIL! Joselu, intrat in minutul 57, a avut nevoie de doar 7 minute ca sa intoarca rezultatul! Florin Andone a pasat la golul al doilea!

23:07 10 Dec
Lovitura de teatru! Egaleaza Deportivo pe Bernabeu!
22:54 10 Dec

Morata a deschis scorul
21:57 10 Dec
Primul duel tare pentru Florin Andone, Pepe a reusit sa-l blocheze pe atacantul roman

19:52 10 Dec

Fantastic! Repriza senzationala pentru Leicester, care conduce cu 3-0 in minutul 20! Vardy inscrie din nou!

19:38 10 Dec
Start fabulos de meci in Leicester - Manchester City! Campioana are 2-0 dupa 5 minute! Vardy a inscris primul, in minutul 3, apoi King a facut 2-0 dupa cateva zeci de secunde!

19:09 10 Dec
Jeff Hendrick de la Burnley a marcat golul zilei in Premier League:

19:04 10 Dec
18:58 10 Dec
Rezultatepe si marcatorii din Premier League! La 19:30 incepe Leicester - Manchester City:

18:52 10 Dec
Arsenal conduce cu 3-1! Iwobi a marcat dupa o faza superba!

18:30 10 Dec
Rezultatele finale din Bundesliga! Hertha - Werder incepe la 19:30.

18:27 10 Dec
Dortmund a egalat in minutul 90! Reus a inscris pentru 1-1 la Koln!

18:25 10 Dec
Scor final: 5-0 la Munchen! Douglas Costa a marcat ultimul gol al meciului!

18:10 10 Dec
Bayern, inca un gol cu Wolfsburg! 4-0, a marcat Thomas Muller.

18:09 10 Dec
Arsenal incepe in forta si repriza a doua, e 2-1 cu Stoke:

18:01 10 Dec
Walcott egaleaza pentru Arsenal inainte de pauza!

17:39 10 Dec
Surpriza pe Emirates. Stoke are 1-0 dupa golul lui Charlie Adam din Penalty.
17:30 10 Dec
Koln o conduce pe Borussia Dortmund dupa 45 de minute! Rudnevs a marcat singurul gol al reprizei.

16:59 10 Dec
16:53 10 Dec
Bayern are 2-0 cu Wolfsburg dupa mai putin de 25 de minute. Robben si Lewandowski au marcat

15:48 10 Dec

Osasuna 0-3 Barcelona, min 93. Goool Messi! A reusit dubla dupa ce a umilit intreaga defensiva adversa

15:44 10 Dec
GOL FABULOS marcat in Watford - Everton (1-1 in minutul 56). Stefano Okaka a inscris cu un calcai genial. Lukaku reusise sa deschida scorul

15:29 10 Dec

Osasuna 0-2 Barcelona, min 72. Messi inscrie

15:20 10 Dec
Osasuna 0-1 Barca, min 59. Suarez a deschis scorul, dar Messi a reusit o pasa superba

13:39 10 Dec