11 martie 2016 09:36

Rezumatele Europa League se vad la Sport.ro, azi, ora 17:00.

BUCURATI-VA DE FOTBAL: VILLARREAL - STEAUA, maine la ProTV si pe voyo.ro - 18:00! Special: Ziua Nationala incepe la 17:00 pe Sport.ro!

KOnfruntarea Finala: Badr Hari vs Rico Verhoeven, sambata 10 decembrie | Sport.ro si pe voyo.ro de la 23:00

Dortmund s-a jucat cu Tottenham aseara in Europa League. A castigat cu 3-0 si priveste relaxata returul din optimile competitiei.

Aubameyang a deschis scorul cu Tottenham in minutul 30, pentru ca Reus sa reuseasca o dubla in minutele 61 si 70.

Golul din minutul 61 a fost si reusita meciului. Reus a rupt poarta din cativa metri, reusind sa trimita mingea imparabil pentru portarul lui Tottenham.