Sumudica nu l-a mai sunat pe Gigi Becali, i-a dat mesaj! SMS-ul trimis de antrenorul lui Kayseri la pauza meciului cu Lugano

steaua lugano marius sumudica gigi becali scor steaua lugano Europa League
Data publicarii: Vineri 08 Decembrie 2017, 08:42
Data actualizarii: Vineri 08 Decembrie 2017, 08:45

Steaua 1-2 Lugano! Stelistii au pierdut ultimul meci din grupa de Europa League si totodata primul loc. Steaua se califica in 16-imile Europa League de pe pozitia a doua, iar adversarii pe care ii poate intalni sunt de cel mai inalt nivel.

Gigi Becali a dezvaluit ca a primit un sms din partea lui Marius Sumudica la pauza meciului cu Lugano. Becali i-a cerut lui Sumudica sa nu mai comenteze pe seama prestatiei Stelei sau a jucatorilor, insa fostul antrenor de la Astra nu s-a putut abtine.

"Sumudica mi-a dat mesaj la pauza! Mi-a zis: <<No comment!>>", a declarat Gigi Becali la DigiSport.

La pauza, scorul era 2-0 pentru elvetieni. Stelistii au revenit in joc in repriza a doua, dupa intrarea lui Gnohere. "Bizonul" a fost de altfel si cel care a marcat golul Stelei.