"Serios? WTF!" Hummels a oferit momentul serii dupa revenirea Borussiei de la 0-3! Reactia lui cand a aflat varsta adversarului

Borussia Dortmund Mats Hummels Europa League
Data publicarii: Vineri 21 August 2015, 13:45
Data actualizarii: Vineri 21 August 2015, 15:04

Borussia Dortmund a reusit sa castige in Norvegia cu 3-4, dupa ce scorul era 3-0 pentru gazde inca din minutul 22!

Dortmund a reusit aseara ceea ce trebuie sa faca Steaua - sa revina de la 0-3 in Norvegia. Cei de la ODD o conduceau pe Borussia cu 3-0 inca din minutul 22, insa nemtii au intors rezultatul pana la final, castigand cu 4-3.

Cel mai bun jucator al norvegienilor a fost Rafik Zekhnini, in ciuda faptului ca are doar 17 ani! El a pasat la golul de 1-0 al lui Samuelsen din minutul 2.

Faptul ca Dortmund nu a luat meciul in serios s-a vazut si la interviul lui Mats Hummels de la final. Fundasul nationalei Germaniei a fost socat cand a aflat varsta lui Zekhinini. Reactia lui este una foarte amuzanta: "Serios? Are doar 17 ani? What the f***".