Scene de groaza in Europa! Fanii au rupt gardurile ca sa se bata intre ei, arbitrul a oprit meciul! VIDEO

Data publicarii: Vineri 24 Octombrie 2014, 21:11
Data actualizarii: Vineri 24 Octombrie 2014, 21:15

Fanii au fost pusi pe scandal, aseara, in Europa League. Un meci a fost intrerupt!

La Bratislava, cehii si slovacii au rupt gardurile, ca sa se bata! Arbitrul a oprit meciul. La reluare, Sparta Praga a marcat de 3 ori cu Slovan.

In Elvetia, fotbalistii lui Napoli au fost pusi pe fuga de fani, dupa 0-2 cu Young Boys! Autocarul a plecat in goana si a lasat 60 de milioane la Berna : Higuain a fost uitat la stadion !

Fanii lui Everton s-au batut cu politia la Lille! Meciul s-a terminat fara goluri! 0-0 s-a terminat si Inter - Saint Etienne! Francezii au trei egaluri fara gol in grupa! Besiktas a castigat cu 4-0 la Belgrad cu Partizan!

Si Copenhaga a reusit un supergol la Bruges in minutul 89, dar a fost egalata in prelungiri.