"O sa continui la Steaua. E rusinos ce s-a intamplat, imi cer scuze in fata fanilor" Ce sanse de calificare crede Radoi ca mai are

Europa League
Data publicarii: Joi 20 August 2015, 23:17
Data actualizarii: Joi 20 August 2015, 23:20

Steaua 0-3 Rosenborg. Radoi a fost extrem de suparat dupa meci.

"Conteaza mai putin ca am jucat bine in prima repriza, cand pierzi cu 3-0, mai ales ca rezultat. Daca pana acum am incercat sa gasim scuze, ce s-a intamplat acum e rusinos, pentru cei din staff si pentru jucatori. E aproape imposibil sa te mai califici, dar nu mergem sa ne predam acolo. Am pierdut exact pe ce discutasem, era previzibil, e greu sa mai intorci ceva. O sa continui la Steaua, important e ca nu am reusit sa castigam. Maniera, rezultatul, jocul, este rusinos totul! Am discutat ceva si inainte de meci si la pauza dar din pacate am avut o reactie total opusa. Nu am reusit sa profitam de momentele grele care s-au ivit. Am avut ocazie la 1-0, a dat Chipciu bara, a fost si offside, dar nu ne scuza evolutia. Imi pare rau ca nu am multumit acesti oameni minunati din tribune. Sper ca la partida viitoare de campionat sa fie alta echipa. Si noi asteptam, si Tade vrea sa inscrie, din pacate nu reuseste.", a spus Mirel Radoi dupa meci la Sport.ro