"Nu conteaza ce a facut Aalborg! Ne-am facut singuri viata grea!" Nemultumirea stelistilor dupa victoria cu Rio Ave

Steaua Aalborg Europa League
Data publicarii: Joi 23 Octombrie 2014, 22:24
Data actualizarii: Joi 23 Octombrie 2014, 22:20

Steaua 2-1 Rio Ave / Echipa lui Costel Galca a obtinut a 2-a victorie in grupele Europa League si se afla pe primul loc.

Steaua a castigat mult mai greu decat s-a anticipat partida cu Rio Ave, portughezii reusind sa puna presiune in a 2-a repriza. Cu toate ca Steaua a condus cu 2-0 la pauza, ros-albastrii au avut emotii in finalul partidei.

Jucatorii au fost nemultumiti si de faptul ca nu au fost decat in jur de 15.000 de fani la meciul de pe National Arena.

"Ne-am facut noi viata grea, am facut citeva greseli. Asta se intampla cand te relaxezi. Toate au calitate si te executa.

Nu conteaza ce a facut Aalborg, important este sa castigam noi. Este poate bine ca au castigat ei, dar trebuie sa nu mai facem greseli si sa ne impunem in urmatoarele meciuri.

Este putin neplacut sa nu se umple stadionul, dar asta este" a spus Iasmin Latovlevici la Dolce.