VIDEO | Dinamo Kiev 1-1 Fiorentina, dupa un final incredibil! Italienii au dat lovitura in minutul 90+2 prin pustiul Babacar! Toate rezultatele sunt AICI

23:55 16 Apr

Min 90+2 | GOOOOOOOL Fiorentina! Pustiul Babacar inscrie din 6 metri, cu o executie acrobatica pe spate, dupa o centrare a lui Matias Fernandez! Fanii gazdelor au ramas stupefiati, Fiorentina devine favorita la calificare dupa un gol marcat in prelungiri

23:51 16 Apr

Min 87 | GOOOL Sevilla! Spaniolii dau lovitura pe final, detinatoarea trofeului marcheaza prin Denis Suarez! Ibericul a marcat cu un voleu de la marginea careului

23:44 16 Apr

Min 80 | Golul de onoare marcat de Wolfsburg pe teren propriu! Danezul Bendtner reduce din diferenta

23:39 16 Apr

Min 76 | GOOOOOOOL Napoli! Insigne centreaza, Gabbiadini face 4-0 pentru italieni, in meciul din Germania! Rezultat absolut incredibil inregistrat in Europa League

23:38 16 Apr

Min 73 | Sevilla egaleaza pe teren propriu, Bacca face 1-1 in meciul cu Zenit!

23:28 16 Apr

Min 64 | GOOOL Napoli! Hamsik face dubla pe Volkswagen Arena si Wolfsburg este demolata!

22:52 16 Apr

Pauza in cele patru meciuri din Europa League, Brugge - Dnipro e singura partida in care nu s-a inscris

22:43 16 Apr

Min 36 | GOOOL Dinamo Kiev! Olandezul Lens deschide scorul in meciul cu Fiorentina, care e ACUM LIVE la Sport.ro. Lens a sutat de la marginea careului, Matias Fernandez a deviat, iar Neto nu a avut nicio sansa!

22:37 16 Apr

Min 29 | GOOOL Zenit! Rusii deschid scorul pe Sanchez Pizjuan, echipa lui Villas-Boas are in acest moment un avantaj extrem de important, dat fiind ca a reusit sa marcheze in deplasare

22:30 16 Apr

Min 23 | GOOOL Napoli! Hamsik face 2-0 in Germania si tifosii italieni explodeaza inca o data! Capitanul lui Napoli a inscris dupa un asist de senzatie al lui Higuain!

22:27 16 Apr

Min 20 | GOOOL Napoli! Higuain inscrie primul gol al serii in meciul cu Wolfsburg. Italienii dau lovitura in deplasare, insa dupa un hent facut de Higuain

21:49 16 Apr

22:05 Dinamo Kiev - Fiorentina, LIVE la Sport.ro | Echipele

Sevilla - Zenit

Wolfsburg - Napoli

Club Brugge - Dnipro

17:55 16 Apr
Tatarusanu, luat de Montella la Kiev. Antrenorul se plange: "Niciun portar nu e 100%"

Vicenzo Montella, antrenorul Fiorentinei, l-a luat si pe Ciprian Tatarusanu in deplasarea de la Kiev, desi portarul a revenit de curand la antrenamente dupa o accidentare. Montella a spus la conferinta de presa dinaintea partidei ca niciunul dintre portarii sai nu este 100% apt.

Cu toate acestea, Fiorentina se "lauda" in Europa League cu 4 victorii in ultimele 5 partide. Italienii au marcat de 10 ori si au primit doar 2 goluri.

300x250
Analiștii militari, despre răspunsul Israelului la atacul cu drone de sâmbătă: „Limitat și strict simbolic”