Meci nebun in AS Roma 3-3 Austria Viena, in grupa Astrei; United 4-1 Fener, Stanciu, 60 minute in Mainz 1-1 Anderlecht, Rusescu, dubla in Osmanlispor 2-2 Villarreal | Rezultatele din Europa League

Europa League Astra Steaua UEFA Europa League
Live Blog
Europa League
Data publicarii: Joi 20 Octombrie 2016, 22:25
Data actualizarii: Vineri 21 Octombrie 2016, 00:03

Urmarim si comentam impreuna meciurile serii din UEFA Europa League pe www.sport.ro si Facebook/Sport.ro

21:40 20 Oct
Fiorentina a facut si ea 3-1 pe terenul lui Slovan Liberec. Babacar a inscris in minutul 70. Pentru cehi a punctat Sevcik in minutul 58.
21:34 20 Oct
Villarreal revine de la 0-2 si o egaleaza pe Osmanlispor. Rezultatul devine unul bun pentru Steaua, care are 1-0 cu Zurich.

Pato a egalat in Turcia in minutul 74.
21:16 20 Oct
Villarreal reduce din diferenta in meciul cu Osmanlispor, turcii au ramas in 10.

Guven a fost eliminat dupa un fault in propriul careu. Borre a ratat lovitura de la 11 metri, dar N'Diaye, pe faza, a bagat mingea in poarta.
20:50 20 Oct
Rezultatele la pauza

20:31 20 Oct
Fiorentina lui Tatarusanu face si ea 2-0 cu Slovan Liberec. Dubla reusita de Nikola Kalinic in minutul 23
20:30 20 Oct
DOUA GOLURI INTR-UN MINUT PENTRU RAUL RUSESCU. Atacantul roman a punctat de doua ori in poarta lui Villarreal, in minutele 23 si 24
20:25 20 Oct
Fostul stelist Fernando Varela este si el titular la PAOK, in meciul disputat pe terenul lui Qarabag.
20:21 20 Oct
Ovidiu Hoban este si el titular la Hapoel Be'er Sheva, in meciul disputat in Israel contra Spartei Praga.
Fiorentina, cu Tatarusanu titular, a deschis scorul in minutul 8 al meciului de la Liberec. Croatul Kalinic a punctat pentru formatia italiana.
18:49 20 Oct