Ce reuseste Neymar este MAGIE! A dat golul 200 din cariera si apoi a dat o pasa FABULOASA! Brazilia, in forma maxima VIDEO

Neymar da Silva Brazilia hulk CM 2014
Data publicarii: Marti 03 Iunie 2014, 23:25
Data actualizarii: Miercuri 04 Iunie 2014, 00:01

Brazilia face spectacol inainte de debutul la Campionatul Mondial pe care il va organiza si care va incepe peste 8 zile

Joga bonito

Brazilia 4-0 Panama / Principala favorita la castigarea Campionatului Mondial din aceasta vara, Brazilia, continua sa impresioneze in partidele de dinainte de startul competitiei. In meciul amical cu Panama, echipa lui Scolari a facut show!

Neymar a deschis balul in minutul 27 cu un gol superb din lovitura libera. A fost cea de-a 200-a reusita din cariera jucatorului de la Barcelona. Dani Alves a dublat avantajul inainte de pauza cu un sut din afara careului.

Cel mai frumos gol al partidei a venit imediat dupa pauza - Neymar a trimis o pasa cu calcaiul superba pentru Hulk iar acesta a inscris cu exteriorul si a dansat macarena! In minutul 73 a marcat si Willian dupa o faza superba.