Thriller in Italia! Inter a suferit cel mai mare COSMAR chiar pe teren propriu! In minutul 60 avea 3-1, finalul a fost incredibil! VIDEO Rannochia a avut ratarea sezonului in min 90:

Inter Milano Atalanta Italia Massimo Moratti Serie A Campionate externe
Data publicarii: Luni 08 Aprilie 2013, 13:59
Data actualizarii: Luni 08 Aprilie 2013, 13:58

►Arde Kazanul! Rubin - Chelsea, joi 19:00, IN DIRECT la Sport.ro si Voyo.ro!

Inter continua sa traverseze un sezon extrem de ciudat, fluctuatiile de forma ale echipei lui Chivu si Zanetti fiind aproape de a-l baga pe Moratti in spital.

Ultima isprava a fotbalistilor lui Stramaccioni a fost consemnata chiar in acest weekend, in meciul de pe teren propriu cu Atalanta, incheiat cu victoria oaspetilor, scor 4-3, dupa ce in minutul 61 scorul inregistrat pe tabela era 3-1 pentru interisti.

Interul a deschis scorul cu un minut inainte de pauza, Tomasso Rocchi reusind sa fructifice o centrare a lui Alvaro Pereira, pentru ca mai apoi Bonaventura sa egaleze in min 56. De acolo meciul a luat-o complet razna - Alvarez a inscris de 2 ori in 4 minute si a facut 3-1, insa German Denis, argentinianul cedat de Napoli la Atalanta a facut hat-trickul in mai putin de un sfert de ora, intorcand soarta meciului.

Cu toate astea, meciul se putea termina 4-4, gazdele ratand o ocazie incredibila prin Rannochia, care nu a putut inscrie din 3 metri.