Sociedad 0-3 Real Madrid, dubla Bale | Chipciu a fost titular in Eupen 2-2 Anderlecht, West Ham 1-0 Bournemouth

Ianis Hagi Fiorentina Campionate externe
Live Blog

FOTBAL DE 5 STELE

Data publicarii: Duminica 21 August 2016, 20:45
Data actualizarii: Duminica 21 August 2016, 23:10

AICI AI TOARE REZULTATELE DIN MARILE CAMPIONATE ALE EUROPEI!

20:56 21 Aug
REAL SOCIEDAD - REAL MADRID, 0-3

0-1, min 2: Bale
0-2, min 40: Asensio
0-3, min 90: Bale

20:01 21 Aug

West Ham a castigat cu Bournemouth cu 1-0. Antonio a marcat unicul gol, in minutul 85.

19:00 20 Aug

Zenitul lui Mircea Lucescu a facut 1-1 cu TSKA Moscova in aceasta etapa din Rusia. Eremenko a deschis scorul pentru TSKA in minutul 24, Zhrikov a egalat in minutul 45.

18:56 20 Aug
Rezulatele zilei in Premier League

17:37 20 Aug

Gray face 2-0 pentru Burnley in fata lui Liverpool in minutul 37

17:15 20 Aug

Inceput slab de meci pentru Liverpool. Vokes a deschis scorul pentru Burnley in minutul 2, cu un sut de la 17 metri

16:28 20 Aug

City nu i-a lasat nicio sansa lui Stoke. Aguero si Nolito au reusit fiecare cate o dubla pentru echipa lui Guardiola!

16:24 20 Aug
16:14 20 Aug
16:02 20 Aug
15:33 20 Aug
11:57 20 Aug

Florin Andone a intrat in minutul 57 al meciului dintre Deportivo si Eibar. Romanul i-a luat locul lui Carles Gil, s-a luptat in atac si a contribuit la revenirea echipei sale de la 0-1. Deportivo a castigat cu 2-1 in prima etapa din Primera dupa golurile lui Pedro Mosquera (69) si Lucas Perez (87).

11:56 20 Aug

Ianis Hagi e anuntat in lotul Fiorentinei pentru meciul din aceasta seara cu Juventus!

11:54 20 Aug

Next: 2. Vezi urmatoarea pagina »