Fanii se pregateau sa mearga la NANI cand a venit executia FABULOASA! Cum a marcat fostul jucator de la Man United in min 90+7

Fenerbahce Nani Campionate externe
Data publicarii: Luni 31 August 2015, 11:07
Data actualizarii: Luni 31 August 2015, 11:11

Comparat candva cu Cristiano Ronaldo, Nani a reusit o executie superba in ultima etapa din Turcia.

Nani a fost erou pentru Fenerbahce in ultima etapa, in victoria cu 2-1 in fata celor de la Antalyaspor, echipa lui Eto'o. Mijlocasul portuchez a deschis scorul in minutul 43, avantajul fiind anulat de reusita lui Guilherme in minutul 70.

Tot Nani a dat insa lovitura in minutul 90+7 - portughezul de 28 de ani pe care United platea 25.5 milioane de euro in 2007 a transformat o lovitura libera iar Fenerbahce este pe primul loc in clasament dupa 3 etape.

Nani Amazing Free Kick Goal Fenerbahce 2... de alxrecords

Pjanic a reusit si el un gol superb din lovitura libera in ultima etapa in victoria celor de la Roma, 2-1, cu Juventus