Burnley 1-2 Liverpool! Klavan a inscris golul victoriei in min 90+4! | Everton 0-2 Man United. Martial si Lingard au inscris EUROGOLURI

Campionate externe
Live Blog
FOTBAL NONSTOP
Data publicarii: Luni 01 Ianuarie 2018, 16:30
Data actualizarii: Luni 01 Ianuarie 2018, 21:24

22:10 30 Dec
Cristiano Ronaldo ia din ce in ce mai serios in calcul plecarea de la Madrid. 'Balonul de Aur' i-a cerut lu Floretino Perez sa fixeze la 100 de milioane de euro suma de transfer. Prmii doi giganti interesati sa-l ia pe Cristiano: Man United si PSG!

21:39 30 Dec

Manchester United 0-0 Southampton

Duelui dintre "Diavoli" si "Sfinti" s-a incheiat cu o remiza. Mourinho a trecut printr-un moment dificil in chiar startul meciului atunci cand Lukaku s-a accidentat serios si a fost scos cu targa de pe teren.

21:05 30 Dec

Inter 0-0 Lazio

Inter si Lazio, adversara Stelei din primavara europeana, au remizat, scor 0-0. Lazio a avut un penalty anulat cu ajutorul sistemului VAR. La gazde, Stefan Radu a fost integralist.

19:09 30 Dec
Iata echipele de start la Manchester United - Southampton
19:03 30 Dec

Ce nebunie in Premier League! Ultima clasata, Swansea, a reusit sa castige cu 2-1 in deplasare la Watford cu 2 goluri marcate in ultimele 5 minute!

18:46 30 Dec
Salah a reusit dubla pentru Liverpool in fata lui Leicester!
18:22 30 Dec
Iata echipele de start la Inter - Lazio
18:19 30 Dec
Salah a egalat pentru Liverpool cu un sut din careu
17:57 30 Dec
S-a terminat! Benevento obtine prima victorie din istoria clubului in Serie A!
17:34 30 Dec
Miracol inainte de Anul Nou? Coda a deschis scorul pentru Benevento iar echipa nou-promovata in Serie A este la un sfert de ora de primul succes in acest sezon!

17:05 30 Dec
GOOOL LEICESTER! Gafa uriasa in apararea lui Liverpool dupa o pasa gresita a lui Matip, mingea ajunge rapid la Mahrez care ii trimite ideal in fata portii lui Vardy iar acesta inscrie!
16:57 30 Dec
Cel mai scump fundas din toate timpurile, Virgil Van Dijk, este in tribunele stadionului Anfield pentru prima data din postura de jucator al lui Liverpool dupa transferul pentru 84 de milioane de euro.
16:04 30 Dec
Surpriza a lui Conte la partida cu Stoke - Eden Hazard este rezerva
16:03 30 Dec
Iata echipele de start la Liverpool - Leicester
15:44 30 Dec
Este in continuare 0-0 in marele derby al Scotiei - aparitia lui Rob Stewart a atras atentia tuturor!
15:08 30 Dec

Simeone deschide scorul pentru Fiorentina, pentru ca apoi Calhanoglu sa egaleze! Meciul s-a incheiat cu scorul de 1-1.

300x250
Institutul pentru Studiul Războiului: Rusia a obținut câştiguri teritoriale în Ucraina