GOOOOOL SUPERB RAZVAN MARIN!!! DUBLA Rotariu! | Fl Andone, pasa de gol in Deportivo 1-0 Alaves | Lovitura de teatru in minutul 94! Real Madrid 0-1 Betis

Campionate externe
Live Blog
FOTBAL DE 5 STELE
Data publicarii: Miercuri 20 Septembrie 2017, 21:41
Data actualizarii: Joi 21 Septembrie 2017, 00:53

In Spania, Italia si Germania a avut loc etapa intermediar la mijlocul saptamanii. In Anglia si Belgia au avut loc meciuri de cupa

01:00 21 Sep
Recordul lui Real Madrid se opreste la 73! In aprilie 2016 a inceput seria incredibila a celor de la Real de meciuri consecutive cu gol marcat, egaland recordul inregistrat de Pele cu Santos intre noiembrie 1961 si august 1963.

Betis a reusit sa o blocheze pe Real Madrid chiar pe Bernabeu! Mai mult, Sanabria a reusit sa dea lovitura in prelungiri si a incheiat perioada incredibila a Realului in care echipa lui Zidane a obtinut 7 trofee!

00:53 21 Sep
Real Madrid s-a incurcat inca o data, 0-1 cu Betis! Echipa lui Zinedine Zidane este la 7 puncte in spatele Barcei in clasament! Sanabria a dat lovitura in minutul 90+4 pe Bernabeu!

00:07 21 Sep
Deportivo castiga primul meci din acest sezon! Florin Andone a pasat decisiv la unic gol al partidei cu Alaves. CLICK AICI PENTRU VIDEO
23:44 20 Sep

Arsenal 1-0  Doncaster, Chelsea 5-1 Nottingham Forest, Everton 3-0 Sunderland, Man United 4-1 Burton Albion si West Bromwich Albion 1-2 Man City sunt rezultatele din Cupa Ligii Angliei.

Hamburg 0-3 Dortmund
Mainz 2-3 Hoffenheim (Maxim a intrat in prelungiri)
23:31 20 Sep
Stanciu trece pe langa un nou gol la Anderlecht
23:15 20 Sep

Anderlecht a reusit sa deschida scorul cu Westerlo in Cupa Belgiei - Onyekuru a marcat. Chipciu a inceput ca titular, dar a fost schimbat inainte de gol, Nicolae Stanciu a intrat pe teren in minutul 71.

23:13 20 Sep
Ce nebunie in derby-ul etapei din Italia - Napoli a intors in 5 minute meciul cu Lazio! Kolibaly (54), Callejon (56) si Merten (59) au inscris
23:07 20 Sep
Dorin Rotariu a reusit o dubla in victoria lui Mouscron din Cupa Belgiei, 3-1 cu Tubize
22:58 20 Sep

Cristiano Ronaldo revine in primul 11 al Realului dupa suspendarea din Supercupa Spaniei. Alin Tosca nu poate juca la Betis din cauza unei accidentari

22:51 20 Sep
Florin Andone a pasat decisiv la reusita lui Luisinho cu Alaves! Reusita a venit chiar inainte de pauza!
22:26 20 Sep

Razvan Marin a marcat un SUPER gol in fata lui Heist, in Cupa!!!

22:18 20 Sep
Lazio are 1-0 in derby-ul cu Napoli!!!

22:16 20 Sep
City are 1-0 la WBA din minutul 12, in partida din Cupa Ligii Angliei. A marcat Sane!

22:11 20 Sep
Bogdan Vatajelu i-a adus calificarea lui Sparta Praga in optimile de finala ale Cupei Cehiei. Fostul capitan al Craiovei a marcat singurul gol al meciului cu Znojmo.

22:10 20 Sep
Dortmund are 5000 de fani alaturi de ea in derby-ul cu Hamburg! BVB are 1-0 dupa golul lui Kagawa din minutul 24!

21:48 20 Sep
GOOOOL Rotariu! Fostul dinamovist a marcat primul sau gol de la imprumutul sau la Mouscron! Rotariu a reusit golul de 2-0 in partida de Cupa contra celor de la Tubize

21:47 20 Sep
Meciurile romanilor

Radu Stefan este titular in Lazio - Napoli, Vlad Chiriches rateaza partida din cauza unei accidentari. Alexandru Maxim este rezerva la Mainz, in timp ce Florin Andone este titular la Deportivo La Coruna.
21:46 20 Sep