Andone a fost titular in Valencia 3-0 Deportivo | Arsenal 2-2 Man City | ACUM Napoli 1-1 Juventus, Granada 1-4 Barcelona

Everton dortmund Liverpool Schalke 04 Campionate externe
Live Blog
FOTBAL DE 5 STELE
Data publicarii: Duminica 02 Aprilie 2017, 11:13
Data actualizarii: Duminica 02 Aprilie 2017, 23:55

TOATA ACTIUNEA DIN MARILE CAMPIONATE ALE EUROPEI E AICI!

23:55 02 Apr
Iata toate rezultatele de astazi

23:34 02 Apr

Rakitic inscrie si el cu ajutorul devierii unui fundas, Barca este aproape de un succes care o readuce la 2 puncte de Real Madrid. Neymar marcheaza pentru 4-1 in ultimele minute de joc. Rezultat FINAL!

23:11 02 Apr

Meci incins intre Granada si Barcelona! Suarez a deschis scorul inainte de pauza, Boga a egalat dupa pauza pentru ca Paco Alcacer sa o readuca pe Barca in avantaj

20:19 02 Apr

Meci nebun in Bundesliga! Bayer Leverkusen conducea cu 2-0 pe Wolfsburg pentru ca Mario Gomez sa intoarca meciul incredibil cu un hattrick in min 80, 83 si 87! In minutul 88 insa Bayer a egalat la randul ei printr-un debutant!

19:44 02 Apr
Florin Andone e titular la Deportivo pe terenul Valenciei
19:12 02 Apr
Arsenal egaleaza din nou, de data asta prin fundasul Mustafi
19:10 02 Apr
FINAL DE MECI! Real castiga in fata lui Alaves si este la 5 puncte peste Barcelona. Catalanii joaca diseara, Real insa mai are o restanta cu Celta Vigo
19:02 02 Apr
Real inscrie din nou prin Nacho, cel care a profitat de o respingere in fata la lovitura libera a lui Bale
18:59 02 Apr
Real Madrid face 2-0 dupa reusita lui Isco din pasa lui Cristiano Ronaldo
18:42 02 Apr

Walcott egaleaza pentru Arsenal, insa Aguero reuseste sa o readuca pe City in avantaj la 1 minut distanta!

18:37 02 Apr
Real Madrid a ajuns la 50 de partide consecutive in toate competitiile in care inscrie! Echipa lui Zidane depasise recordul all-time al Barcelonei in urma cu cateva saptamani
18:06 02 Apr

Man City deschide scorul pe Emirates prin Sane, cel care a driblat si portarul

Reusita trebuia sa fie anulata pentru un ofsaid la Benzema in faza premergatoare golului

17:48 02 Apr
Benzema deschide scorul cu un sut din careu
17:47 02 Apr

Iata rezultatele de pana acum din Italia - Atalanta a reusit un rezultat incredibil in deplasare

16:22 02 Apr
Paletta si-a dat un autogol INCREDIBIL in meciul cu Pescara. Greseala mare a lui Donnarumma!

15:59 02 Apr

Derby-ul Ajax -  Feyenoord a inceput cu un gol senzational! Danezul Schone a marcat cu o bomba din lovitura libera de la 35 de metri!

Ajax a castigat cu 2-1 si s-a apropiat la 5 puncte in clasament de Feyenoord

11:15 02 Apr
MECIURILE ZILEI IN FOTBALUL EUROPEAN

21:20 01 Apr

Etapa nebuna din Anglia se incheie cu unul dintre cele mai slabe penalty-uri vazute vreodata! Harry Arter de la Bournemouth a trimis mingea la mare distanta de poarta dupa ce a alunecat inaintea executiei - meciul de pe terenul lui Southampton s-a incheiat 0-0.

19:24 01 Apr

Craig Shakespeare reuseste noi minuni la Leicester! Este primul antrenor britanic care isi castiga primele 4 meciuri in Premier League! Campioana en-titre este la 6 puncte peste locurile retrogradabile in acest moment.
18:58 01 Apr

Rezultate surprinzatoare in Premier League! Man United se incurca pe propriul teren, 0-0 cu West Brom, echipa aflata insa la doar 9 puncte distanta!

Chelsea a patit-o mai rau - a fost invinsa pe propriul teren de Crystal Palace cu 2-1 dupa un meci cu 10 minute de prelungiri! Cum Tottenham a invins cu 2-0 la Burnley, distanta s-a micsorat la 7 puncte in clasament. Iar pentru Chelsea urmeaza derby miercuri cu Manchester City, cea care maine joaca in deplasare la Arsenal.

18:10 01 Apr

Bayern face din nou spectacol in Bundesliga! Este 6-0 in meciul cu Augsburg - hattrick Lewandowski, dubla Muller si Thiago.

18:06 01 Apr

Egaleaza Schalke la cateva minute dupa ce Dortmund a trimis mingea in bara!
17:42 01 Apr

Aubameyang deschide scorul in marele derby cu Schalke

Aubameyang si-a pus o masca pe fata dupa gol

17:13 01 Apr

Benteke inscrie din pasa lui Zaha! 2-1 pentru Palace pe terenul lui Chelsea

17:10 01 Apr

Start nebun de meci la Londra - Fabregas a deschis scorul in min 5, Zaha a egalat rapid
17:04 01 Apr

Meciurile din Premier League care se joaca in acest moment:
Burnley 0 - 2 Tottenham Hotspur (Dier 66, Son 77)
Chelsea 1 - 2 Crystal Palace (Fabregas 5 / Zaha 9, Benteke 11)
Hull City 2 - 1 West Ham United (Robertson 53, Ranocchia 85 / Carroll 18)
Leicester City 2 - 0 Stoke City (Ndidi 25, Vardy 47)
Manchester United 0 - 0 West Bromwich Albion
Watford 1 - 0 Sunderland (Britos 59)

16:47 01 Apr
A zis cineva primire OSTILA? :) De asa ceva are parte Higuain la Napoli. Juventus vine maine pe San Paolo!

16:43 01 Apr
Imagine dureroasa de la Hertha - Hoffenheim de aseara. Hoffe a castigat cu 3-1 si se apropie de o participare istorica in Champions League.

16:40 01 Apr
Diseara se joaca finala Cupei Ligii in Franta, intre AS Monaco si PSG. Meciul de la Lyon are sanse sa fie record de asistenta pe noul super stadion al lui OL!

16:30 01 Apr
Coltul fanilor lui Dortmund la Gelsenkirchen:

16:27 01 Apr
Schalke - Dortmund incepe ACUM!

Aici sunt echipele de start:

16:24 01 Apr
Liverpool castiga al 3-lea derby la rand si urca pentru moment pe 3 in Premier League:

15:54 01 Apr
Liverpool 3-1 Everton! Origi, dupa un assist superb de la Coutinho!

15:22 01 Apr
Mai e doar o ora pana la celalalt mare meci al zilei: Schalke - Dortmund!

15:08 01 Apr
In minutul 28, Pennington a facut 1-1, apoi Coutinho, doar 3 minute mai tarziu, a inscris pentru 2-1 cu o executie superba!

14:50 01 Apr
Gol SUPERB marcat de Mane!

GOOOL LIVERPOOL!!! A marcat Mane, dupa 8 minute! Liverpool are 1-0 in derby!

300x250
Israelul a atacat Iranul. Presa iraniană anunță că „nu au fost raportate daune sau explozii la scară largă”