min. 93
1-2
Morais 65'
Budescu 58'
min 93 FINAL! Steaua se impune dupa o repriza a doua fantastica. Echipa lui Dica are maximum de puncte dupa 2 etape.
min 90 Interventii excelente pentru Planici, care e omul finalului de meci la Steaua.
min 86 Balasa trage din lovitura libera din lateral, mingea e prinsa de portar.
min 82 Iese Budescu, intra Filip!
min 82 Interventie excelenta a lui Planici in fata careului!
min 81 Sut fantastic al lui Tanase din 20 de metri, dupa ce pacaleste un adversar. Mingea se duce in plasa laterala!
min 77 Balasa trimite pe langa poarta dupa o centrare.
min 75 Ies Mariani si Crnigoj, intra Culina si Bnou.
min 73 Stelistii scapa 4 contra 3 insa Pintilii trage mult peste poarta in loc sa paseze.
min 71 Iese Bottani, intra Miloslavljevic.
min 65 GOOOOL!!!! Man ii paseaza excelent lui Benzar care ii centreaza lui Morais in careu!!! 1-2
min 64
min 61 FABULOSSS!!! Nita scoate din postura de 1 la 1 cu Bottani!!!
min 58
min 58 GOOOOOOL!!!! Budescu suteaza din careu, din unghi, sub bara!!! 1-1
min 55 Schema rapida a stelistilor din lovitura libera insa intervin elvetienii.
min 51 In sfarsit o ocazie buna de gol! Gnohere trimite cu capul din 10 metri, sub bara!
min 46 Schimbare la Steaua, intra Man in locul lui Ovidiu Popescu.
min 45 PAUZA! Repriza dezolanta facuta de stelisti, care nu au contat pe teren. Dica trebuie sa faca niste schimbari, incepand cu Ovidiu Popescu si Morais, care au fost la pamant in primele 45 de minute.
min 43 Morais centreaza incredibil direct in adversar. Brazilianul face cel mai slab meci de cand a venit la Steaua.
min 40 BARA!!! Sut de la 20 de metri, mingea loveste bara portii lui Nita!
min 38 Ledesma atinge mingea cu mana in careu insa arbitru nu vrea sa dea penalty.
min 35 Prima faza de poarta a Stelei. Popescu suteaza slab din 10 metri dupa o faza frumoasa cu mai multe pase succesive.
min 25 Budescu centreaza in fata portii cu stangul insa nu e nimeni care sa reia in poarta.
min 21 Centrare in fata portii, Bottani trece pe langa minge.
min 19 O noua ocazie pentru elvetieni, Daprela reia cu capul din 6 metri dupa un corner, pe langa poarta.
min 14 GOL! Bottani scapa singur cu Nita si inscrie pe langa Nita. 1-0
min 14
min 11 Balasa reia pe langa poarta centrarea lui Budescu din lovitura libera.
min 9 Gnohere scapa spre poarta insa faulteaza un adversar inainte.
min 5 Daprela reia cu capul din 6 metri dupa un corner. Morais l-a scapat din marcaj.
min 4 Prima faza ofensiva a elvetienilor insa sutul lui Ledesma e foarte slab.
min 1 A inceput meciul. In jur de 3000 de oameni la meci, in Elvetia.